پست الکترونیک:
کلمه عبور:نرم‌افزار تندخوانی studypro یک نرم افزار بسیار ساده و کاملا کاربردی است که با تاثیر گذاشتن بر عملکرد نسبیتی مغز، سبب می‎شود تا با تحریک مغز و عضله‌های چشم، سرعت خود را برای دیدن کلمات بالا ببرید.
ادامه ...
هدف از این بخش ارائه آزمون‌های ذهنی و رفتاری می‌باشد. این بستر به شما کاربر گرامی کمک می‌کند تا با درک بهتر از نقاط قوت و ضعف خویش از خدمات (آموزشی، مشاوره‌ای) وبسایت حاضر بصورت موثرتر بهره‌گیری نمایید.
ادامه ...
دانلود رایگان یک بخش فوق‎العاده است که بسادگی می‎توانید، نرم‎افزار/ فیلم/ عکس/ کتاب/ پاورپینت/ سرگرمی/ بازی‎های هوش و تمرکز/ آزمون‎های محبوب و مورد علاقه خود، در زمینه مهارت‎های مطالعه و یادگیری را دریافت کنید.
ادامه ...
در این بخش ویژه جدیدترین و کاربردی‎ترین مقالات در حوزه‎ مطالعه و یادگیری را بصورت صوتی برای شما فراهم آورده‎ایم تا شما کاربران عزیز بتوانید با صرف کمترین وقت استاد را به منزل خود بیاورید تا پاسخگوی صدها سوال و نیازهای شما باشد.
ادامه ...

آخرین مطالب

نرم افزار کوچک تندخوانی
آیا می‌دانید نرم سرعت مطالعه در جهان بطور میانگین بین 400 تا 500 کلمه در دقیقه می‌باشد و اغلب ما ایرانی‌ها تقریبا بین 100 تا 200 کلمه در دقیقه مطالعه می‌کنیم.
تست تمرکز آنلاین
ماوس را روي مربع قرمز نگه داشته و آن را حركت دهيد. سعي كنيد مربع قرمز رنگ با ديواره سبز رنگ و مربع یا مستطيل‌هاي آبي رنگ برخورد نكند.
برنامه‌ریزی برای مطالعه
برنامه‌ریزی در واقع شیوه و دستورکاری است که، برای پیاده‌سازی اهداف خود به کار می‌بریم. ضرورت این مسئله زمانی بیشتر احساس می‌شود که بخواهیم در روند اجرای
نکات مهمی که باید برای امتحان بدانیم

tizanidin pille

tizanidin 4 mg click
بدون شک، امتحان عاری از اضطراب و استرس نیست اما نحوه عملکرد فرد و چگونگی برخورد و کنار آمدن وی با شرایط امتحان می‌تواند
بسته‎ آموزشی مهارت‎های مطالعه ویرا
یک بسته‎ی آموزشی بی‎نظیر در حوزه مهارت‎های مطالعه که نتیجه بیش از 5 سال تحقیقات مولف می‎باشد. در این بسته آخرین دستاوردهای آموزشی و تکنولوژیکی را به زبانی ساده طی 10 جلسه گردآوری نموده‎ایم که هم اکنون با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شماست.
یادگیری از طریق فعالیت‌های معنادار
افراد زمانی بهتر می‌آموزند که بتوانند در فعالیت‌هایی شرکت کنند که از نظر فرهنگی مناسبند و برای زندگی واقعی سودمند انگاشته می‌شوند.
طرح سئوال روشی برای مطالعه دقيق و فعالانه

progesteron virkning

progesteron 38 allergibruger.website progesteron creme danmark
طرح سئوال يكي از شيوه‌هاي مطالعه دقيق و فعالانه است كه در تمام اوقات مطالعه، مفيد است. طرح سئوال پيش از مطالعه دقيق، فرد را وادار مي‌كند تا به طور فعالانه و با تمركز و دقت كافي و با انگيزه و علاقه به مطالعه بپردازد‌.
روش نظام مطالعه برتر برای یادگیری بدون فراموشی
پيش مطالعه: در مدت دو تا شش دقيقه پيش از مطالعه اصلي؛ زمان مطالعه: در هنگام مطالعه بايد به برخي نکات توجه داشت
چند توصیه مهم برای بکار بستن مهارت تندخوانی
هدف خود را از مطالعه هر مطلبي از پيش تعيين كنيد. كه چه نوع اطلاعاتي را مي‌خواهيد كسب كنيد. اين كار سبب مي‌گردد تا شما اطلاعات غير ضروري و حاشيه‌اي را در فرايند مطالعه حذف كنيد.
یادگیری از طریق مشارکت فعال

cipramil vs zoloft

cipramil angst ogopfattelseburp.website cipramil 100mg
معلمان بنا به اشتیاق طبیعی دانش‌آموزان باید در کشف و درک موضوعات جدید به آنان کمک کنند. آنچه در پی می آید، چند پیشنهاد برای نشان دادن چگونگی انجام این کار است.
معرفي روش مطالعه PQ5R‌

tizanidin teva

tizanidin teva tizanidin virkning tizanidin orifarm

naltrexone

naltrexone price
ـ مراحل سيستم مطالعه PQ5R عبارتست از Preview (بررسي اوليه)، Question (سؤال گذاري)، Read (مطالعه اصلي)، Record (يادداشت كردن)، Recitation (بازخواني)، Reflect (امتحان ازخود)، Review (مرور).
معرفي روش مطالعه PQRST‌
در این مقاله با روش PQRST‌ که مخفف 5 عنوان در زبان لاتين است آشنا مي‌شويد. هدف از این روش یادگیری بدون فراموشی است.
فواید تندخوانی

perilax pris

click perilax 5mg go
یکی از مشکلاتی که کندخوان‌ها از آن رنج می‌برند ناتوانی آنها در تمرکز حواس در حین خواندن است. ساده‌اندیشی است اگر فکر کنید
یادگیری از طریق مشارکت اجتماعی
طبق نظر بسیاری از پژوهشگران، مشارکت اجتماعی امر مهمی است که به یادگیری می‌انجامد. والدین با کودکان به تعامل می‌پردازند
تجربه موفقیت با مدیریت زمان
یكی از اصول مهم مدیریت زمان اصل 20 - 80 است، یعنی از %20 زمان برای انجام %80 كارهایت استفاده كن. موفقیت در مدیریت صحیح زمان وابسته به تشخیص كارهای مهم است.
یادگیری همیشگی با الگوي طرح شبکه‌اي

order abortion pill

read poll.qu.edu read
تحقیقات ثابت کرده‌اند هنگام يادگيري، نيمکره‌ي چپ مغز فعاليت بیشتری دارد و شرایط به کارگیری نيمکره‌ي راست اغلب پایین‌تر است.
یادگیری خود نظم‌جویی و فکور بودن
یادگیرندگان باید نحوه برنامه‌ریزی و پایش یادگیریشان، شیوه دست‌یابی به اهداف یادگیریشان و نحوه تصحیح خطاهایشان را بدانند.
توصيه‌هايي جهت شناخت و تقويت نيمکره‌هاي مغز
دانشمندان در گذشته معتقد بودند عملكرد اين دو نيمكره نيز مثل ظاهرشان به هم شبيه است اما بعدها به اين نتيجه رسيدند كه وظيفه هر نيمكره با نيمكره ديگر متفاوت است.
روش‌های تمرکز حواس در کلاس
بیشتر افراد با آن که با اشتیاق فراوان و تمرکز خوب سر جلسه حاضر می‌شوند و به سخنران یا مدرس گوش می‌سپارند، پس از چند دقیقه حواسشان پرت می‌شود
تعريف راهبرد يادگيري

list of antidepressants

venlafaxine teampaula.azurewebsites.net
منظور از راهبرد (استراتژي) يك برنامه يا نقشه كلي است كه از مجموعه‌اي عمليات تشكيل مي‌يابد و براي رسيدن به يك هدف معين طراحي و اجرا مي‌شود.