پست الکترونیک:
کلمه عبور:
تست تمرکز آنلاین
ماوس را روي مربع قرمز نگه داشته و آن را حركت دهيد. سعي كنيد مربع قرمز رنگ با ديواره سبز رنگ و مربع یا مستطيل‌هاي آبي رنگ برخورد نكند.
بازدید : 1650
تمرین تمرکز به روش عنکبوتي

birth control

buy abortion pill
اگر تار عنکبوتي را تحريک کنيد، تار تکان مي‌خورد و عنکبوت نسبت به جنبش تار، از خود واکنش نشان داده و مي‌خواهد علت حرکت را بيابد
بازدید : 579
تمرکز بر شعله شمع
تمرکز بر نقطه نورانی یا شعله شمع قدمتی کهن دارد. راه اساسی پرورش تمرکز و پرورش فکر در تمرین‌های یوگا و هیپنوتیزم، تمرکز بر شعله شمع است.
بازدید : 398
روش‌های تمرکز حواس در کلاس
بیشتر افراد با آن که با اشتیاق فراوان و تمرکز خوب سر جلسه حاضر می‌شوند و به سخنران یا مدرس گوش می‌سپارند، پس از چند دقیقه حواسشان پرت می‌شود
بازدید : 556
تمرکز بر نقطه سیاه
قدیمی‌ترین تمرکز که تاریخی بسیار کهن دارد و در بیشتر فرهنگ‌های باستانی و بومی و در میان قبایل بدوی و بسیاری از انجمن‌ها و دسته‌های قدیمی وجود داشته، تمرکز بر نقطه سیاه است.
بازدید : 345
پرورش دقت حواس پنجگانه بهترین تمرین برای ایجاد تمرکز

zoloft taper schedule

zoloft 4 days zoloft uses zoloft gas and bloating
آستانه‌ی درک حواس پنج‌گانه، حداقل انرژی‌هایی هستند که می‌توانند یکی از حواس پنج‌گانه‌ی شما را تحریک کنند و اگر این انرژی تحریک کمی کمتر شود، حواس ما قادر به درک آن نخواهند بود.
بازدید : 434
فرصتي براي افکار مزاحم

antidepressants ppt

tricyclic antidepressants side effects go
در طول روز، زمان ويژه‌اي را به فکر کردن درباره مسائلي که به ذهن شما خطور مي‌کنند و تمرکزتان را به هم مي‌زنند اختصاص دهيد.
بازدید : 275
تکنیک تمرکز آدم‌برفی
روش این تمرین به این شکل است: که شما یک آدم‌برفی را مجسم می‌کنید و با 5 شماره این آدم‌برفی را در ذهنتان آب می‌کنید.
بازدید : 271
تمرين تمركز شمارش تنفس

cialis generico prezzo in farmacia

read cialis generico italia click
جديدترين و معمول‌ترين فرمول تنفسي، فرمول “۲ – ۴ – ۱″ است. يعني اگر شما تا يک شماره دم عميق مي‌کشيد، چهار برابر آن هوا را در ريه نگه مي‌داريد و دو برابر آن، يعني نصف زمان نگهداري، هوا را از ريه‌ها خارج مي‌کنيد.
بازدید : 242