پست الکترونیک:
کلمه عبور:
نرم افزار کوچک تندخوانی
آیا می‌دانید نرم سرعت مطالعه در جهان بطور میانگین بین 400 تا 500 کلمه در دقیقه می‌باشد و اغلب ما ایرانی‌ها تقریبا بین 100 تا 200 کلمه در دقیقه مطالعه می‌کنیم.
بازدید : 600
تند خواندن روشی برای مطالعه متمرکز
راننده‌اي را در نظر بگيريد که با سرعت بسيار کمي مثلاً ۲۰ کيلومتر در ساعت در حرکت است. وقتي سرعت اين راننده تا اين حد کم است، ديگر به توجه و تمرکز فوق العاده‌اي نياز ندارد
بازدید : 653
معرفي چند روش مطالعة مفيد (بخش دوم)
در این جلسه قصد معرفی روش تندخوانی‌ را داریم. هدف از روش تندخواني يا سريع خواندن، کسب آشنايي کلي با مطالب کتاب از طريق مرور کتاب با يک سرعت فوق العاده زياد است.
بازدید : 598
چند توصیه مهم برای بکار بستن مهارت تندخوانی
هدف خود را از مطالعه هر مطلبي از پيش تعيين كنيد. كه چه نوع اطلاعاتي را مي‌خواهيد كسب كنيد. اين كار سبب مي‌گردد تا شما اطلاعات غير ضروري و حاشيه‌اي را در فرايند مطالعه حذف كنيد.
بازدید : 820
خواندن با صدای بلند و درون خوانی
ششمین علت کندخوانی، خواندن با صدا یا بلندخوانی است، کسی که با صدای بلند می‌خواند حتی اگر با نهایت سرعت هم بخواند
بازدید : 360
مکث طولاني چشم بر روي کلمات چهارمين علت کندخواني
چشم به طور متوسط يک چهارم ثانيه روي هر کلمه مکث مي‌کند يعني در هر ثانيه 4 کلمه و در هر دقيقه 240 کلمه
بازدید : 257
فواید تندخوانی

perilax pris

click perilax 5mg go
یکی از مشکلاتی که کندخوان‌ها از آن رنج می‌برند ناتوانی آنها در تمرکز حواس در حین خواندن است. ساده‌اندیشی است اگر فکر کنید
بازدید : 379
افزایش حوزه دید روشی موثر برای افزایش سرعت مطالعه

colchicin fachinformation

colchicin mitose udslatmarkenavn.website colchicin krebstherapie
همانگونه که هر چه زمان مکث در هر توقف کاهش یابد، سرعت مطالعه نیز به همان تناسب افزایش می‌یابد، در اینجا نیز هر چه حوزه دید بیشتر شود، سرعت مطالعه نیز به همان تناسب افزایش خواهد یافت. بنابراین افزایش حوزه دید به معنای افزایش سرعت مطالعه است.
بازدید : 615
معرفي چند روش مطالعة مفيد (بخش اول)
در این سری از مقالات روش‌هایی را معرفی می‌کنیم که هر کدام کاربرد خاصي دارند و بايد با توجه به نوع مطالعة خود ترکيب مناسبي از آنها را انتخاب نمايند. هدف اصلي همة اين روش‌ها اين است که چگونه به طور معقول، در حداقل زمان حداکثر مطالب را مطالعه کنيم.
بازدید : 470